Прийом заявок

9.00 - 21.00

  • Прийом заявок:
  • 9.00 - 21.00
  • Без вихідних

Безкаркасні ангари під ключ в Україні

Безкаркасні ангари під ключ Україна

Наші переваги

Виготовляємо всі види ангарів

Виготовляємо всі види ангарів

Надаємо гарантію на наші роботи

Надаємо гарантію на наші роботи

Використовуємо тільки якісні матеріали

Використовуємо тільки якісні матеріали

Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Послуги

Швидкомонтовні конструкції

Швидкомонтовні конструкції

Будівництво зерносховищ

Будівництво зерносховищ

Виготовлення овочесховищ

Виготовлення овочесховищ

Зведення автомийок

Зведення автомийок

Зберігання с/г культур

Зберігання с/г культур

Виготовлення навісів

Виготовлення навісів

Виставкові павільони

Виставкові павільони

Встановлення гаражів

Встановлення гаражів

Приміщення для бізнесу

Приміщення для бізнесу

Торгівельні павільйони

Торгові павільйони

Фото робіт

Швидкомонтовані конструкції без каркасних балок або прольотів називають безкаркасними арочними ангарами. Безкаркасні ангари виробляються шляхом з'єднання прямих та арочних панелей. З поставленим завданням чудово справляється автоматична машина забортування, яка забезпечує максимальний герметичний ефект готової будови. Завдяки такій технології зменшується термін та вартість будівництва ангарів. Компанія з виготовлення та монтажу каркасних та безкаркасних ангарів пропонує свої послуги по всій території України.

Технології будівництва

Швидкомонтовані безкаркасні ангари мають легку вагу. Відштовхуючись від призначення будівництва у майбутньому, наша компанія пропонує кілька варіантів фундаментної основи:

Наша компанія використовує продукцію від американської компанії MIC Industries UBM, завдяки цьому виготовлення безкаркасних ангарів виробляється на обладнанні MIC-240, MIC-120. Ми маємо автоматизовані процеси формування та повний комплект самонесучих арочних панелей заданого радіусу, довжини. Наші фахівці дотримуються всіх встановлених норм. Компанія максимально досягає високого рівня якості підсумкової споруди, точних розрахунків у будівництві безкаркасних ангарів, при цьому ми намагаємося максимально зменшити норми витрат матеріалів.

Безкаркасні ангари виготовляються з рулонної сталі, яка має оцинкований або полімерний захист поверхні.

Технологія будівництва без використання каркасів, балок ґрунтується на максимальному посиленні якісних характеристик листового металу спеціальним формуванням. Ми використовуємо сталеві листи товщина яких може змінюватись від 1 до 1,5 мм. Такі параметри цілком прийнятні для того, щоб будівництво добре переносило кліматичні, погодні зміни.

Етапи робіт

Проектувальний момент дуже важливий у нашій роботі. Разом із замовником розробляється проект майбутнього приміщення. Замовники зможуть обрати безкаркасні ангари з наших типових проектів на власний розсуд. Проектувальники компанії створять проект виходячи з побажань та вимог замовника. Незважаючи на те, що арочні безкаркасні ангари мають досить просту конструкцію та збірку, всі процеси чітко відпрацьовувалися нами протягом 22 років.

Будівництво арочних приміщень площею 1000 м2 вимагатиме приблизно двох тижнів. Після цього замовник зможе повноцінно використовувати ангарне приміщення у своїх цілях. Ми чітко дотримуємося зазначених у договорі термінів здачі об'єкта.

Вартість робіт

У нашій компанії клієнт може замовити безкаркасний ангар під ключ в Україні. Ціна за кв. м. безпосередньо залежить від габаритів самого ангару. Також важливу роль відіграють утеплювальні матеріали, такий етап може знадобитися для приміщень, які планується використовувати в холодну пору року. Висота будівлі, загальна площа приміщення та вид фундаменту також впливають на підсумковий розрахунок проекту.

Виходячи з використаних матеріалів і габаритів споруди, ми можемо сказати, що безкаркасний тип арки зазвичай обходиться дешевше, ніж на споруди каркасного типу. Замовити безкаркасний ангар (Україна) можна зателефонувавши до нашої компанії за вказаними номерами телефонів. Фахівці уважно вислухають, дадуть відповіді на запитання, а також опишуть етапи робіт при подальшому замовленні.