Прийом заявок

9.00 - 21.00

  • Прийом заявок:
  • 9.00 - 21.00
  • Без вихідних

Каркасні ангари під ключ в Україні

Каркасні ангари під ключ Україна

Наші переваги

Виготовляємо всі види ангарів

Виготовляємо всі види ангарів

Надаємо гарантію на наші роботи

Надаємо гарантію на наші роботи

Використовуємо тільки якісні матеріали

Використовуємо тільки якісні матеріали

Працюємо по всій Україні

Працюємо по всій Україні

Послуги

Швидкомонтовні конструкції

Швидкомонтовні конструкції

Будівництво зерносховищ

Будівництво зерносховищ

Виготовлення овочесховищ

Виготовлення овочесховищ

Зведення автомийок

Зведення автомийок

Зберігання с/г культур

Зберігання с/г культур

Виготовлення навісів

Виготовлення навісів

Виставкові павільони

Виставкові павільони

Встановлення гаражів

Встановлення гаражів

Приміщення для бізнесу

Приміщення для бізнесу

Торгівельні павільйони

Торгові павільйони

Фото робіт

Сучасні технологічні процеси, що застосовуються при створенні швидкомонтованих будівель, дозволяють зводити надійну, міцну конструкцію - каркасні ангари. Такий тип споруд активно використовується з комерційною метою і є ідеальним рішенням для об'єктів сільського господарства та інших.

Переваги ангарного приміщення з каркасом

Каркасний ангар в Україні є унікальним проривом на ринку будівельних послуг. Швидкомонтовані металеві будівлі набули високого попиту у підприємців малого та великого ринку. Швидкомонтовані каркасні ангари, побудовані за допомогою можуть використовуватися в умовах низьких температур, монтуватися на будь-який фундамент і грунт. Конструкція досить герметична, що запобігає проникненню зовнішньої вологи всередину приміщення, не потребує підвищених фінансових витрат та часу на зведення ангару. На всі процеси від проектування до оздоблювальних робіт зазвичай потрібно від 14 до 37 днів залежно від виду та розмірів ангару. Будівництво каркасних ангарів включає наступний етап послуг:

Внутрішні роботи: утеплення, електропроводка, кондиціювання тощо узгоджуються із замовником заздалегідь.

До позитивних якостей даної споруди також можна віднести:

Види споруд

Варто знати, що при будівництві каркасної конструкції використовуються зварювальні роботи та болтові з'єднання. Ангари таких конструкцій мають максимальну міцність.

За типом огорожі - швидкобудуюємі будівлі поділяються на будівлі з використанням сендвіч-панелей, сталевого листа, тенту або утепленого профлиста. Таким чином, можна виділити наступний тип ангару: холодний і теплий.

Всі види каркасних споруд відмінно переносять різкий кліматичний перепад, передбачений утеплювальний процес та допускається внутрішнє оснащення сучасним обладнанням, а саме: підвісний розвантажувальний та завантажувальний механізм.

Поетапне зведення

Наша компанія протягом 22 років надає таку послугу як каркасний ангар під ключ. Це унікальна можливість швидко та якісно отримати готову сучасну споруду у встановлені терміни. Наші фахівці розпочинають свою роботу з оформлення всієї супутньої документації та супроводжують клієнтів до самого запуску об'єкта.

Після оформлення необхідних документів та підписання договору, розпочинаються підготовчі, земляні процеси під закладку фундаменту каркасного ангару. Здійснюється закладка основи, тип обговорюється із замовником заздалегідь, монтаж колон каркасу. Після підготовки основних етапів починається встановлення ферм, прогонів та інших елементів. Для таких процесів ми використовуємо зварне або болтове з'єднання. Перед тим як проводити внутрішні роботи, закладаються плити для підлоги. Заключним етапом у монтажі ангару є: стяжка, монтаж стін, покрівлі, підлоги, встановлення воріт, пандусів тощо.

Розцінки

Вартість наших послуг дозволяє нашим клієнтам вигідно купити каркасний ангар (Україна). Ціну назвуть наші фахівці після детального прорахунку після вашого опису переваг. Завдяки нашим пропозиціям замовник повністю забезпечує себе якісною та спорудою. Загальна сума залежить від виду, розміру каркасного ангару, місця розташування, грунту. Внутрішнє оздоблення та технічне оснащення об'єкта також впливає на складання кошторису.

Вирішили замовити виготовлення каркасного ангару, телефонуйте нам за вказаними номерами телефонів. Фахівці дадуть відповіді на всі запитання.